Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

UITNODIGING: opening Het Tuinhuis in Sterrenburgpark

De Tuin van Sterrenburg nodigt jou, Sterrenburger, van harte uit voor de feestelijke opening van Het Tuinhuis. In Het Tuinhuis is er voor iedereen iets te doen. Je kan er afspreken om een lekker bakkie te doen, een ijsje te kopen, speelgoed te lenen, met collega’s te vergaderen of deel te nemen aan een activiteit. 

Het Tuinhuis is te vinden in het Sterrenburgpark. Het is opgezet door de mensen achter de Tuin van Sterrenburg. Er is flink verbouwd en zaterdag 11 juli is de officiële start. De openingshandeling is rond 14.00 uur. Wees er op tijd bij en laat je verrassen. Iedereen is van harte welkom tussen 14.00 en 16.00 uur.

Je vindt Het Tuinhuis aan de rand van het Sterrenburgerpark, Jagerweg 1a. In verband met het coronavirus vragen we je de RIVM maatregelen in acht te nemen. Dus blijf thuis met klachten en houd 1,5 meter afstand van elkaar.

Meer weten? Kijk nog even in dit oudere bericht over de start van de Tuin van Sterrenburg.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

112-nieuws

Auto’s botsen op kruising Kometenlaan en Euerlaan, geen gewonden

DORDRECHT – Op zaterdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in aanrijding gekomen op de kruising van de Kometenlaan en de Euerlaan. ( Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)