Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Uitnodiging: Informatieavond Beursvloer Dordrecht 2019

Een goede voorbereiding is het halve werk. Of moeten we zeggen: Een goede voorbereiding is alles? Want uit ervaring weten we, dat organisaties die op de avond van de Beursvloer Dordrecht op 11 november goed beslagen ten ijs komen, zeer succesvol zijn. Kom dus naar de gratis informatieavond op dinsdag 15 oktober 2019.

De bijeenkomst is voor alle maatschappelijke organisaties in Dordrecht die hun hulpvraag graag zo goed mogelijk formuleren. Dan is de kans het grootst dat er een bedrijf jullie kan helpen. Ook iedereen die erover denkt deel te nemen aan Beursvloer Dordrecht – je leest er hier meer over – en eerst wil weten hoe het eraan toe gaat, is van harte welkom.

Hoe ziet het programma eruit?
19.00 uur – Inloop
19.30 uur – Hoe gaat het eraan toe op de beursvloer?
20.00 uur – Extra inspiratie voor succesvolle matches met gesloten beurs.
20.30 uur – Wat is een goede hulpvraag of tegenpresentatie?

Het is niet verplicht het gehele programma te volgen. Maak zelf je keuze.

Wanneer en waar?
Dinsdag 15 oktober van 19.00 tot 21.00 uur

Blauwe Kamer van Stadbibliotheek Dordrecht, Groenmarkt 153 in Dordrecht.

Aanmelden? Stuur een berichtje (hier vind je de contactgegevens van Stichting Maatschappelijk Betrokken Ondernemen in Dordrecht. Zij organiseren Beursvloer Dordrecht).

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)

112-nieuws

VIDEO: Waterleiding gesprongen in Dordrecht: tientallen huishoudens zonder water

DORDRECHT – Tientallen woningen aan de Eddingtonweg in Dordrecht zitten sinds het einde van de middag zonder water. De oorzaak is een gesprongen waterleiding. Het is nog onduidelijk waardoor de leiding is gesprongen. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Vader draagt Jumbostokje over aan zoon

DORDRECHT – Twee kapiteins op één schip? Jan-Willem Lemkes (64) en zoon Jeroen (35) hebben jaren laten zien dat dat prima gaat. Toch heeft Jan-Willem hun Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg nu volledig overgedragen aan Jeroen. ( Foto: Stolk Fotografie )