Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Toppie introductiereeks voor 1,5 tot 4 jaar

Wil jij samen met jouw kindje leuke activiteiten volgen en ontdekken wat hij/zij leuk vindt om te doen? Doe dan gratis mee met de Toppie kennisreeks. Tijdens deze activiteiten komen er verschillende Toppie thema’s aan bod om te ervaren wat bij je kindje past en waarmee je thuis op een leuk manier ook nog mee aan de slag kan.

Iedere week ontdekken jullie een ander thema. Dit zijn de thema’s die aan bod komen:

Sport
Spel Natuur Cultuur
Gooi, vang, spring balanceer of dans mee. Prikkel de zintuigen met leuk en bijzonder speelgoed. Ontdek wat je allemaal kunt doen met schatten die je in de natuur vindt. Doe mee met kunst & design, theater, muziek of dans. Zing, creëer, speel of maak muziek.

 

De activiteiten worden op twee tijdstippen aangeboden:

  • Groep 1 – 9:00 – 9:45 uur        (1,5 tot 2,5 jaar)
  • Groep 2 – 10:00 – 10:45 uur    (2,5 tot 4 jaar)

Aansluiten bij een andere leeftijdsgroep is in overleg mogelijk.

Wil je meedoen? Schrijf je dan in voor deze leuke kennismakingsactiviteiten. Let op dat jullie je inschrijven op één locatie waar je vier weken lang naartoe komt. De reeks ziet er als volgt uit:

  • Je volgt op een locatie 4 weken lang de verschillende Toppie thema lessen.
  • Na de kennismakingslessen kunnen jullie kiezen voor het leukste thema.
  • Voor maar 5 euro kun je nog 3 verdiepende lessen volgen in jullie favoriete thema.
  • We sluiten de reeks af met een festival.

De locaties waar je voor kunt in schrijven zijn:

  • Crabbehoeve, Van Karnebeekstraat 2
  • Het Spectrum/ De Sterrenlanden, Minnaertweg 4

Meedoen? Schrijf je dan snel in via:

1,5 tot 2,5 jaar

-2,5 tot 4 jaar

Zien we jou samen met je kindje tijdens deze kennismakingsreeks.

Toppie wordt mogelijk gemaakt door.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)

112-nieuws

VIDEO: Waterleiding gesprongen in Dordrecht: tientallen huishoudens zonder water

DORDRECHT – Tientallen woningen aan de Eddingtonweg in Dordrecht zitten sinds het einde van de middag zonder water. De oorzaak is een gesprongen waterleiding. Het is nog onduidelijk waardoor de leiding is gesprongen. ( Foto’s: Stolk Fotografie )