Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Snel aanmelden Vrijwilligersprijs

Op 7 december 2018 tijdens de Dag van de Vrijwilliger is de uitreiking van de Vrijwilligersprijs 2018 in Dordrecht. De Vrijwilligersprijs is voor een instelling, organisatie of groep die zich bijzonder verdienstelijk heeft gemaakt voor het vrijwilligerswerk. Wie wil je aanmelden?

De gemeente Dordrecht reikt de Vrijwilligersprijs al sinds 1995 uit. Ook dit jaar zijn er weer drie prijzen te winnen: een hoofdprijs van 2000 euro, voor de tweede plaats een bedrag van 1000 euro en voor de derde plaats een bedrag van 500 euro.
Wil jij – nog snel – een groep aanmelden?

Informatie
Aanmelden kan nog net… Kijk snel voor meer informatie op de website van het Vrijwilligershuis.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Kinderen bouwen zelf iglo aan Arkelstein

DORDRECHT – Drie kinderen hebben aan de Arkelstein in Sterrenhurg het laatste deel van hun vakantie besteed aan een bijzonder bouwproject. Samen met Bart, de vader van één van de kinderen, gingen ze aan de slag om een echte iglo te bouwen.

Actueel

Winkelcentrum Sterrenburg in Belgische handen

Wereldhave heeft Winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht voor 60 miljoen euro verkocht aan een fonds dat wordt beheerd door Pertinea, een Belgische vastgoedvermogensbeheerder. Veranderingen zullen er voorlopig niet plaatsvinden.

Actueel

Stichting Debster’s en Unibarge willen bijdragen aan bijzondere kerst

Op maandag 22 december vierde Stichting Debster’s kerst samen met Unibarge Binnenvaart B.V. Tijdens deze feestelijke dag werden tussen 10.00 en 14.00 uur maar liefst 150 kerstpakketten uitgedeeld aan leden van Debster’s en gezinnen met een minimuminkomen.