Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Samen creatief tegen zomereenzaamheid

Ga van de zomer creatief je gevoelens van eenzaamheid te lijf. We komen in kleine groepjes op gepaste afstand bij elkaar op de dinsdag en/of donderdagochtend en gaan aan de slag met onderdelen van de cursus ‘Creatief leven’. Deelname is gratis.

Waar?
Cultureel Centrum Sterrenburg, Dalmeyerplein 10

Wanneer?
Elke dinsdag- en/of donderdagochtend in juli en augustus van 10.00 – 12.00 uur

Heb je belangstelling?
Bel en reserveer je plek, want vol is vol. Meld je aan via 06-52 86 85 83 of mail naar viveca.chatlein@meeplus.nl.

Deze informatie vind je ook in de folder over de Zomertour zomereenzaamheid.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Stichting Debster’s en Unibarge willen bijdragen aan bijzondere kerst

Op maandag 22 december vierde Stichting Debster’s kerst samen met Unibarge Binnenvaart B.V. Tijdens deze feestelijke dag werden tussen 10.00 en 14.00 uur maar liefst 150 kerstpakketten uitgedeeld aan leden van Debster’s en gezinnen met een minimuminkomen.

Actueel

Kerstmarkt bij Syndion in Sterrenburg

In de voormalige school aan de Noorderkroonstraat in Sterrenburg wordt woensdag 10 december een kerstmarkt gehouden. Op de kraampjes worden producten aangeboden die gemaakt zijn door mensen met een beperking. Syndion biedt die mensen op deze plek een zinvolle dagbesteding en wil met deze markt ook bekendheid geven aan het hier gevestigde winkeltje.

Actueel

Officiële baby-deelkast geopend in Sterrenburg

DORDRECHT –  In de Dordtse wijk Sterrenburg is een nieuwe voorziening voor jonge ouders geopend: de officiële baby-deelkast van de SP Dordrecht. In deze kast kunnen ouders gratis voedings- en verzorgingsproducten voor baby’s meenemen. De partij wil hiermee gezinnen ondersteunen in een periode waarin de kosten voor veel mensen blijven stijgen. Vooral december, met traditioneel hogere uitgaven, kan voor extra financiële druk zorgen. De kast staat voor Meteoorstraat 5 en is vrij toegankelijk voor iedereen die hulp nodig heeft. Ook inwoners die iets willen doneren, zijn welkom. ( Foto’s: Stolk Fotografie)