Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Plantje voor een tegel

Vanaf woensdag 15 mei 2019 13.00 uur kun je bij het Informatiepunt op Stadsboerderij Weizigt een tegel inruilen voor een plantje. Met deze ruilactie breidt Operatie Steenbreek uit. Zo kunnen inwoners van Dordrecht gemakkelijk beginnen met het vergroenen van hun tuin.

We hebben vooral vaste planten die vlinders aantrekken, zoals damastbloem, lavendel en muurbloem. Ook bieden we eetbare planten van stadslandbouwkas de Oude Beer, zoals Nieuw-Zeelandse spinazie, tomaat en Oost-Indische kers.

Kom dus naar het Informatiepunt, lever je tegel in en kies een mooi plantje uit voor in je tuin! Het Informatiepunt is geopend op woensdag, zaterdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

112-nieuws

Auto’s botsen op kruising Kometenlaan en Euerlaan, geen gewonden

DORDRECHT – Op zaterdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in aanrijding gekomen op de kruising van de Kometenlaan en de Euerlaan. ( Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)