Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Koffietafel bij De Plint drukbezocht

Het is de week tegen eenzaamheid, daarom organiseerde wijkclub ‘Over de drempel’ in samenwerking met MEE Buurtwerk een koffietafel. Koffie, thee, gebak en gezelligheid, daar draaide het vanochtend om. Maar daar bleef het niet bij.

Sprekers
Gezien het bijzondere thema van vandaag kwamen er ook wat sprekers op bezoek. Viveca Chatlein, specialist eenzaamheid, vertelde iets over eenzaamheid. Wat is eenzaamheid  nou precies en wat kan het met mensen doen? Ook was Marlies Bouman van Jantje Beton aanwezig. Zij kwam ideeën van buurtbewoners verzamelen, voor het nieuwe Sterrenburgpark. Corstiaan Knape van A-Garden sloot af met zijn verhaal over groen. Willen bewoners iets betekenen voor het groen in hun wijk?

Kom ook!
Elke woensdagochtend van half 10 tot half 12 is er een koffietafel in De Plint, iedereen is welkom om aan te schuiven. De Plint is gelegen aan de Blaauwweg 70, 3328 XR Dordrecht

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Nieuwe woonlocatie Cannenburg van Syndion officieel opgeleverd in Dordrecht

DORDRECHT – Syndion heeft afgelopen donderdag de nieuwe woonlocatie Cannenburg officieel opgeleverd. Tijdens een feestelijk moment werd het vernieuwde wooncomplex symbolisch in gebruik genomen. De locatie biedt straks een veilig en comfortabel thuis aan cliënten met een lichamelijke beperking, niet-aangeboren hersenletsel en ouder wordende bewoners. ( Foto: Syndion ) 

Actueel

Werk aan parkeerterrein WC Sterrenburg gaat maar door

Opnieuw en nog steeds zijn stratenmakers bezig met herstel en aanpassingen aan het parkeerdek op winkelcentrum Sterrenburg.

Actueel

Herinrichting Biggetjespark Sterrenburg van start

DORDRECHT –  In het Biggetjespark Sterrenburg zijn deze week de werkzaamheden gestart om het park veiliger, natuurlijker en toekomstbestendig te maken. Centraal staat de herinrichting van de voormalige waterspeelplaats, die jarenlang populair was bij gezinnen. Hoewel eerder maatregelen zijn genomen, bleek het water in de waterspeelplaats onvoldoende schoon om er veilig in te spelen. Daarom is besloten het speelwater niet langer als speelvoorziening te gebruiken. De vijver wordt niet gedempt, maar omgevormd tot een sloot. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )