Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Jumbo Sterrenburg bij winnaars sociaal ondernemen

Tijdens een werkgeversbijeenkomst van Baanbrekend Drechtsteden koos een vakjury vier winnaars van de Social Impact Award. Ook de Jumbo in Sterrenburg, van ondernemer Lemkes, viel in de prijzen, zo is te lezen op de website van Baanbrekend, een samenwerking van Sociale Dienst Drechtsteden, UWV en Randstad Groep Nederland.

“Meer dan 200 aanwezigen zagen dat de vier winnaars werden gekozen uit 55 genomineerden; stuk voor stuk ambassadeurs van sociaal ondernemen”, aldus Baanbrekend Drechtsteden. “Sociaal ondernemers zijn onmisbaar, omdat zij mensen met een grote afstand tot de arbeidsmarkt, zoals langdurig werklozen, of mensen met een arbeidsbeperking aan een baan helpen. Het hebben van werk biedt voor deze mensen een goede basis om een zelfstandiger bestaan op te bouwen en actief aan de samenleving deel te nemen”.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)

112-nieuws

VIDEO: Waterleiding gesprongen in Dordrecht: tientallen huishoudens zonder water

DORDRECHT – Tientallen woningen aan de Eddingtonweg in Dordrecht zitten sinds het einde van de middag zonder water. De oorzaak is een gesprongen waterleiding. Het is nog onduidelijk waardoor de leiding is gesprongen. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Vader draagt Jumbostokje over aan zoon

DORDRECHT – Twee kapiteins op één schip? Jan-Willem Lemkes (64) en zoon Jeroen (35) hebben jaren laten zien dat dat prima gaat. Toch heeft Jan-Willem hun Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg nu volledig overgedragen aan Jeroen. ( Foto: Stolk Fotografie )