Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

GEZOCHT Redacteur nieuwsbrief voor Sterrenburg

Er verschijnt een nieuwsbrief voor Sterrenburg. Daarin is nieuws te vinden voor iedereen die in Sterrenburg woont of werkt. Een belangrijk deel van dat nieuws is al eerder te vinden in het wijknieuws voor Sterrenburg, op de site van Dordt Centraal.
Wil jij helpen het nieuws voor Sterrenburg te verbeteren?  

Wij zoeken

  • Je hebt ervaring in het – kort en bondig – schrijven. Dat kun je foutloos. Ook teksten herschrijven en verbeteren lukt je prima.
  • Je kunt foto’s maken en bewerken (kleuren verbeteren, formaat aanpassen, e.d.). Of je wilt dat graag leren.
  • Je kunt omgaan met WordPress en Mailchimp – of je wilt dat graag leren.
  • Je vindt het leuk om samen te werken met anderen die bezig zijn met nieuws voor de wijk.
  • Je hebt hier wekelijks 1 tot 2 uur de tijd voor (gemiddeld). Meer mag trouwens ook, want (nog) meer nieuws is welkom. In de week van de verzending van de nieuwsbrief zal dat (zeker in het begin) iets meer tijd kunnen vragen.

Wij bieden

  • Regelmatige begeleiding door buurtwerker en wijkmanager gemeente.
  • Inwerkperiode en proeftijd (2 maanden).
  • Aanvullende cursus of training als dat nodig is.
  • Je wordt vrijwilliger bij het Buurtwerk. Er is een vrijwilligersovereenkomst en een Dordtpas.

Aanvullende informatie

  • Er is elke dag ruimte voor wijknieuws op deze website.
  • De nieuwsbrief voor Sterrenburg verschijnt minstens eens per maand, maar vaker mag. Zie https://tinyurl.com/y4fl46gj.
  • Je kunt dit werk gewoon thuis doen, maar je bent ook van harte welkom in het Cultureel Centrum op het Dalmeyerplein.

Aanmelden
Heb je interesse? Of wil je graag wat meer weten? Stuur een berichtje naar Léonie Aarts van Buurtwerk Oost.

 

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Kunstenaar Anouk Brand zorgt voor kleur in Sterrenburg  

DORDRECHT – Aan de Pijnenburg 8 in de Dordtse wijk Sterrenburg staat een muur die jarenlang vooral opviel door zijn leegte: groot, grijs en zonder ramen. Maar die anonieme gevel staat op het punt te veranderen in een levendig kunstwerk vol kleur, fantasie en betekenis. Dankzij initiatiefnemer Anouk Brand en de betrokkenheid van buurtbewoners krijgt Sterrenburg er een opvallend stukje straatkunst bij gemaakt dóór en vóór de wijk. (Foto: Stolk Fotografie)

112-nieuws

Auto’s botsen op kruising Kometenlaan en Euerlaan, geen gewonden

DORDRECHT – Op zaterdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in aanrijding gekomen op de kruising van de Kometenlaan en de Euerlaan. ( Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.