Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Drechtsteden voor nieuwe energie

De website www.drechtstedenenergie.nl kreeg een flinke uitbreiding en is weer helemaal actueel. Neem eens een kijkje. Onderaan deze pagina vind je de video van die site.

De Drechtsteden willen energieneutraal worden. Dat doe je niet ‘even’. Voor de eerste jaren ligt de nadruk op loskomen van aardgas (de eerste stappen), duurzame energie opwekken, energie besparen en stoppen met fossiele brandstof (meer elektrische auto’s, schoon openbaar vervoer, vaker op de fiets).

Meer nieuws
Op de site drechtstedenenergie.nl vind je informatie over vier onderwerpen. Wat is het? Ik wil iets doen. Ik wil meer weten. Hoe ver zijn we al?
Op de hoogte blijven? Neem dan een abonnement op de nieuwsbrief.

 

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Achttien meldingen van nepagenten en andere oplichters in Sterrenburg

DORDRECHT – In de Dordtse wijk Sterrenburg is de afgelopen twee weken achttien keer melding gedaan van oplichters die zich voordoen als agent, bankmedewerker of Ziggo-medewerker. De gemeente en politie waarschuwen bewoners daarom dringend om alert te zijn.

Actueel

Nieuwe woonlocatie Cannenburg van Syndion officieel opgeleverd in Dordrecht

DORDRECHT – Syndion heeft afgelopen donderdag de nieuwe woonlocatie Cannenburg officieel opgeleverd. Tijdens een feestelijk moment werd het vernieuwde wooncomplex symbolisch in gebruik genomen. De locatie biedt straks een veilig en comfortabel thuis aan cliënten met een lichamelijke beperking, niet-aangeboren hersenletsel en ouder wordende bewoners. ( Foto: Syndion ) 

Actueel

Werk aan parkeerterrein WC Sterrenburg gaat maar door

Opnieuw en nog steeds zijn stratenmakers bezig met herstel en aanpassingen aan het parkeerdek op winkelcentrum Sterrenburg.