Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Cursus etsen door Menno van der Weerd

Vrijgevestigd kunstenaar Menno van der Weerd geeft vanaf 11 januari bij Studio76 een tweede cursus etsen.

Deelnemers aan deze cursus leren de basisvaardigheden voor het maken van een etsplaat en het afdrukken daarvan.

Het accent van de cursus ligt op de tamelijk bewerkelijke etstechniek.

Tijdens de eerste les kijken de deelnemers naar voorbeelden om een idee te krijgen in welke richting gedacht kan worden voor het bepalen van een onderwerp. Na het prepareren, het tekenen en het bijten (zuren) van de etsplaat kunnen de cursisten in de derde of vierde week een eerste afdruk maken. Daarna kunnen zij aan dezelfde ets verder werken of aan een nieuwe beginnen.

De cursus is op tien woensdagmiddagen van 14.00 tot 16.00 uur in de werkplaats van Studio76 aan de Rijksstraatweg 62. De kosten zijn €150 inclusief materiaal (schort zelf meenemen). Voor meer informatie en opgave: www.studio76dordt.nl of bellen met de secretaris Hans van Bodegom 06-44322296.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Wibra opent nieuwe winkel in Sterrenburg

DORDRECHT – Wibra is blij om de opening van haar filiaal aan de P.A. De Kokplein 93 in Dordrecht aan te kondigen. Om de opening te vieren, krijgen klanten op 10, 11 en 12 april een gratis emmer en 20 procent korting op alles wat in de emmer past. Daarnaast ontvangen de eerste honderd klanten op de bovengenoemde drie dagen een gratis fles Dasty ontvetter. Bezoekers kunnen zo kennismaken met de nieuwste winkelformule van Wibra.

Actueel

Zwemverbod in het Biggetjespark

DORDRECHT – In het Biggetjespark in Sterrenburg geldt sinds dit weekend een zwemverbod. Dit op advies van waterschap Hollandse Delta en een adviesbureau. Bij meerdere controles is gebleken dat de waterkwaliteit van de speelplas regelmatig slecht is, door menselijke en dierlijke ontlasting. Hierdoor zijn er gezondheidsrisico’s voor met name kinderen, die spelen in en bij het water in het Sterrenburgpark. (Foto’s: Stolk Fotografie)

112-nieuws

VIDEO: Maaltijdbezorger aangereden op parkeerdek Winkelcentrum Sterrenburg

DORDRECHT – Donderdagmiddag is een maaltijdbezorger op zijn fiets aangereden door een automobilist op het parkeerdek van Winkelcentrum Sterrenburg aan het P.A. de Kok-plein in de wijk Sterrenburg. Door de harde klap brak de voorvork van zijn fiets af. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en hebben de jongeman medisch onderzocht. De politie onderzoekt de oorzaak van de aanrijding. (Foto’s: Stolk Fotografie)