Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Calisthenics Moves Dordrecht

Op 19 september vindt Calisthenics Moves Dordrecht plaats. Een sportevent waarmee we alle mensen in Dordrecht in beweging gaan brengen met de sport calisthenics, vertelt initiatiefnemer Jason Calisthenics. Hij en zijn calisthenics-team hebben de handen ineen geslagen met gemeente Dordrecht en RTV Dordrecht. Doe jij ook mee?

Die zaterdag is er een gezamenlijk beweegmoment voor alle inwoners, bezoekers, bedrijven en organisatie in Dordrecht. RTV Dordrecht verzorgt vanaf 10.00 uur een  uitzending over Calisthenics Moves Dordrecht. De challenge (uitdaging) is dat iedereen hieraan meedoet.

Doel
Het doel van Calisthenics Moves Dordrecht is om Dordrecht in beweging te brengen. Bekeken wordt of er nog meer animo is voor het beoefenen van calisthenics in Dordrecht. Dat zou moeten leiden tot meer calisthenicsparken in de stad.
In het Sterrenburgpark is al langer een plek voor calisthenics.

Wat kunnen de deelnemers verwachten?
Een leuk sportief programma met een workout en interviews met sportwethouder Marco Stam en Chantal Buster de Jong van R-Newt.
Trek ook je sportieve kloffie aan en doe mee. Of kijk op 19 september om 10.00 uur naar RTV Dordrecht.

Info
Calisthenics Moves Dordrecht is mogelijk gemaakt door Gemeente Dordrecht / Wijkwensen, RTV Dordrecht, Spui93, Dordt Sport, Calisthenics Project en het Calisthenics-team.

Meer over calisthenics vind je op de Facebookpagina van Calisthenics Project.

Volg het nieuws ook op de website van RTV Dordrecht.

Op de site van Dordt centraal vind je ook meer nieuws.

Vragen? Mail naar calisthenicsprojectnl@gmail.com.

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

112-nieuws

Auto’s botsen op kruising Kometenlaan en Euerlaan, geen gewonden

DORDRECHT – Op zaterdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in aanrijding gekomen op de kruising van de Kometenlaan en de Euerlaan. ( Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.

Actueel

Verwijderde restafvalcontainer zorgt voor onrust bij bewoners boven Theehuis

DORDRECHT – De bewoners van Het Theehuis in de Atmosfeerstraat zijn sinds deze maand genoodzaakt een drukke weg over te steken en hun restafval naar de containers aan de Blauwweg te brengen, terwijl zij dit door hun beperkingen in mobiliteit moeilijk kunnen of niet durven. De gemeente Dordrecht is zich bewust van de zorgen van bewoners en werkt waar het kan aan een oplossing. (Foto: Rowan Havelaar)