Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Binnenkort aannemer bekend voor Sterrenburgpark?

Het Ingenieursbureau Drechtsteden (IBD) maakte het ontwerp voor de nieuwe plek voor spelen en bewegen in het Sterrenburgpark. Namens de gemeente spreekt het Ingenieursbureau Drechtsteden nu met een eerste aannemer. Is het mogelijk het plan betaalbaar uit te voeren?

Werkgroep Sterrenburgpark en gemeente blijven samen optrekken. Zij willen er samen voor zorgen dat er een hele mooie, natuurlijke, waterrijke plek in het Sterrenburgpark bij komt. Er is hulp nodig van nog meer Sterrenburgers en misschien ook nog meer organisaties in de wijk. Bijvoorbeeld om nieuwe activiteiten te organiseren. Of om de inrichting van de nieuwe plek erg mooi te maken. Om samen te werken aan het beheer van deze plek (schoon, heel en veilig).

Interesse om mee te doen?
Kijk eens op www.wijkendordrecht.nl/sterrenburg/sterrenburgpark-doe-mee als je meer wilt weten over de plannen voor deze nieuwe plek in het park. De voorzitter van de Werkgroep Sterrenburgpark, Sterrenburger Rob Roelofs, vertelt ook graag meer. Voor vragen aan de werkgroep of om jezelf aan te melden, kun je een mailtje sturen naar sterrenburgpark@hotmail.com.

Technische tekening en ontwerp
Aasta de Vries van het Ingenieursbureau Drechtsteden maakte het mooie ontwerp voor de nieuwe plek in het park. Ook is er een technische tekening, voor de aannemer straks.
Als op de afbeeldingen hieronder klikt, krijg je een groter formaat te zien.

Hieronder een video over wat het Ingenieursbureau Drechtsteden doet.

 

 

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Kunstenaar Anouk Brand zorgt voor kleur in Sterrenburg  

DORDRECHT – Aan de Pijnenburg 8 in de Dordtse wijk Sterrenburg staat een muur die jarenlang vooral opviel door zijn leegte: groot, grijs en zonder ramen. Maar die anonieme gevel staat op het punt te veranderen in een levendig kunstwerk vol kleur, fantasie en betekenis. Dankzij initiatiefnemer Anouk Brand en de betrokkenheid van buurtbewoners krijgt Sterrenburg er een opvallend stukje straatkunst bij gemaakt dóór en vóór de wijk. (Foto: Stolk Fotografie)

112-nieuws

Auto’s botsen op kruising Kometenlaan en Euerlaan, geen gewonden

DORDRECHT – Op zaterdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in aanrijding gekomen op de kruising van de Kometenlaan en de Euerlaan. ( Foto: Stolk Fotografie)

Actueel

Nieuwe Albert Heijn Slangenburg feestelijk geopend

Voortaan kunnen klanten in de Dordtse wijk Sterrenburg en omgeving terecht bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De supermarkt, een voormalige Jumbo, ging dinsdagochtend open.