Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Inspiratie opdoen bij Tuinfilmfestival Dordrecht

Onlangs was er het ‘Tuinfilmfestival’. Een reis in films langs mooie, bijzondere en inspirerende tuinen in Dordrecht. Kijk je mee terug in al die mooie tuinen?

Groei & Bloei afdeling Dordrecht organiseerde het festival samen met de gemeente Dordrecht. Op https://groenblauwdordrecht.nl/bewoners/tuinfilmfestival/ vind je meer info en talloze filmpjes. Hieronder de video met het overzicht.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Nieuwe woonlocatie Cannenburg van Syndion officieel opgeleverd in Dordrecht

DORDRECHT – Syndion heeft afgelopen donderdag de nieuwe woonlocatie Cannenburg officieel opgeleverd. Tijdens een feestelijk moment werd het vernieuwde wooncomplex symbolisch in gebruik genomen. De locatie biedt straks een veilig en comfortabel thuis aan cliënten met een lichamelijke beperking, niet-aangeboren hersenletsel en ouder wordende bewoners. ( Foto: Syndion ) 

Actueel

Werk aan parkeerterrein WC Sterrenburg gaat maar door

Opnieuw en nog steeds zijn stratenmakers bezig met herstel en aanpassingen aan het parkeerdek op winkelcentrum Sterrenburg.

Actueel

Herinrichting Biggetjespark Sterrenburg van start

DORDRECHT –  In het Biggetjespark Sterrenburg zijn deze week de werkzaamheden gestart om het park veiliger, natuurlijker en toekomstbestendig te maken. Centraal staat de herinrichting van de voormalige waterspeelplaats, die jarenlang populair was bij gezinnen. Hoewel eerder maatregelen zijn genomen, bleek het water in de waterspeelplaats onvoldoende schoon om er veilig in te spelen. Daarom is besloten het speelwater niet langer als speelvoorziening te gebruiken. De vijver wordt niet gedempt, maar omgevormd tot een sloot. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )