Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Inspiratie opdoen bij Tuinfilmfestival Dordrecht

Onlangs was er het ‘Tuinfilmfestival’. Een reis in films langs mooie, bijzondere en inspirerende tuinen in Dordrecht. Kijk je mee terug in al die mooie tuinen?

Groei & Bloei afdeling Dordrecht organiseerde het festival samen met de gemeente Dordrecht. Op https://groenblauwdordrecht.nl/bewoners/tuinfilmfestival/ vind je meer info en talloze filmpjes. Hieronder de video met het overzicht.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Herinrichting Biggetjespark Sterrenburg van start

DORDRECHT –  In het Biggetjespark Sterrenburg zijn deze week de werkzaamheden gestart om het park veiliger, natuurlijker en toekomstbestendig te maken. Centraal staat de herinrichting van de voormalige waterspeelplaats, die jarenlang populair was bij gezinnen. Hoewel eerder maatregelen zijn genomen, bleek het water in de waterspeelplaats onvoldoende schoon om er veilig in te spelen. Daarom is besloten het speelwater niet langer als speelvoorziening te gebruiken. De vijver wordt niet gedempt, maar omgevormd tot een sloot. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Sterrenburg geeft gul om gezin van Amarise (10) mobiel te houden

Leerlingen van basisschool Het Kristal zamelden bij inwoners van Sterrenburg lege flessen in waarvan de opbrengst bedoeld is voor een rolstoelbus voor hun medeleerling Amarise (10).

Actueel

Nieuwe editie van Thuis in Sterrenburg is uit!

DORDRECHT – De nieuwste Thuis in Sterrenburg staat weer bomvol leuke, herkenbare en inspirerende verhalen uit de wijk. Lees onder andere over het pakketpunt van Marina en Erwin aan de Brittenburg, dat inmiddels niet meer weg te denken is uit de buurt. Maak kennis met oud topkorfballer André Kuipers, die is gestart als vestigingsmanager bij EBOH, en ontdek hoe actieve bewoners van het Poolsterhof samen zorgen voor een prettige woonomgeving. En dat is natuurlijk nog lang niet alles.