Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

28 september: Koffietafel in het Sterrenwiel

koffietafel

In het kader van de week tegen eenzaamheid is er vrijdag 28 september van 10:00 tot 11:30 uur een koffietafel in het Sterrenwiel (Dalmeyerplein 80). De ochtend wordt georganiseerd door Stichting Het Spectrum en MEE Buurtwerk. Iedereen is welkom!

* Gratis deelname
* Koffie met gebak
* Live optreden van zanger en gitarist Maarten Teekens

Voor meer informatie kunt u bellen naar:
Viveca Chatlein, MEE Buurtwerk, 06-52868583.
Carla Willems, Stichting Het Spectrum, 06-82494933.

Nieuws van dordtcentraal uit uw wijk.

Actueel

Wibra opent nieuwe winkel in Sterrenburg

DORDRECHT – Wibra is blij om de opening van haar filiaal aan de P.A. De Kokplein 93 in Dordrecht aan te kondigen. Om de opening te vieren, krijgen klanten op 10, 11 en 12 april een gratis emmer en 20 procent korting op alles wat in de emmer past. Daarnaast ontvangen de eerste honderd klanten op de bovengenoemde drie dagen een gratis fles Dasty ontvetter. Bezoekers kunnen zo kennismaken met de nieuwste winkelformule van Wibra.

Actueel

Zwemverbod in het Biggetjespark

DORDRECHT – In het Biggetjespark in Sterrenburg geldt sinds dit weekend een zwemverbod. Dit op advies van waterschap Hollandse Delta en een adviesbureau. Bij meerdere controles is gebleken dat de waterkwaliteit van de speelplas regelmatig slecht is, door menselijke en dierlijke ontlasting. Hierdoor zijn er gezondheidsrisico’s voor met name kinderen, die spelen in en bij het water in het Sterrenburgpark. (Foto’s: Stolk Fotografie)

112-nieuws

VIDEO: Maaltijdbezorger aangereden op parkeerdek Winkelcentrum Sterrenburg

DORDRECHT – Donderdagmiddag is een maaltijdbezorger op zijn fiets aangereden door een automobilist op het parkeerdek van Winkelcentrum Sterrenburg aan het P.A. de Kok-plein in de wijk Sterrenburg. Door de harde klap brak de voorvork van zijn fiets af. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en hebben de jongeman medisch onderzocht. De politie onderzoekt de oorzaak van de aanrijding. (Foto’s: Stolk Fotografie)